Avloppsjour dygnet runt

Jour Skåne/Blekinge 044-35 24 02 | Jour Göteborg 031-12 90 00

Du kan boka underhållsspolning via mail, telefon eller genom att fylla i formuläret som finns längst ner på sidan. Är du privatperson så ha gärna din fastighetsbeteckning till hands vid bokning. 

 

Anki Thuresson

Bokning/Transportledare, Kristianstad
044-35 24 02
Skicka e-post anki.thuresson@spolarna.com

Susanne Axelsson

Bokning/transportledare, Blekinge/Hässleholm
0455-61 92 90 / 0451-77 00 88
Skicka e-post susanne.axelsson@spolarna.com

Hanna Berndtsson

Bokning/Transport
0707-14 37 72
Skicka e-post hanna.berndtsson@spolarna.com

Lidija Bogdanovic

Bokning/transportledare - Göteborg
0709-90 98 10
Skicka e-post lidija.bogdanovic@spolarna.com

Edit Ekström

Administratör - Göteborg
0723-87 38 20
Skicka e-post edit.ekstrom@spolarna.com

Anna-Frida Post

Föräldrarledig (Bokning/transportledare/ekonomi Göteborg)
031-12 90 00
Skicka e-post anna-frida.post@spolarna.com

Ellinore Håkansson

Tjänstledig (Bokning/Transportledare, Malmö/Lund)
040-19 00 64 / 046-13 14 55
Skicka e-post ellinore.hakansson@spolarna.com

Anders Ferrington

Försäljningschef Spolargruppen
0723 - 87 35 65
Skicka e-post anders.ferrington@repipe.se

Martin Rosberg

Säljare Norra Skåne Öst/Väst
0720-50 62 63
Skicka e-post martin.rosberg@spolarna.com

Ola Nordström

Säljare Skåne, Syd/väst
0766-00 29 64
Skicka e-post ola.nordstrom@spolarna.com

Linda Ek

Tekniskt säljstöd
044-35 24 02
Skicka e-post linda.ek@spolarna.com

Daniel Olsson

Arbetsledare, Skåne/Blekinge
0733-16 12 12
Skicka e-post daniel.olsson@spolarna.com

Markus Andersson

Arbetsledare
0709-66 12 54
Skicka e-post markus.andersson@spolarna.com

Jörgen Hansson

Arbetsledare
0729-94 94 51
Skicka e-post jorgen.hansson@spolarna.com

Tony Berg

Arbetsledare - Göteborg
0709-38 57 90
Skicka e-post tony.berg@spolarna.com

Christoffer Holm

Säljare Göteborg
0768-44 34 45
Skicka e-post christoffer.holm@spolarna.com

Kalle Tjärnvall

Vd Spolargruppen
0702-24 81 62
Skicka e-post kalle.tjarnvall@spolarna.com

Pontus Igelström

Affärsområdeschef
0709-90 37 71
Skicka e-post pontus.igelstrom@spolarna.com

Cornelia Svensson

Ekonomichef - koncern
0709-79 87 78
Skicka e-post cornelia.svensson@repipe.se

Lena Robertsson

Ekonomi/Lön
0703-22 37 79
Skicka e-post lena.robertsson@spolarna.com

Marita Rosengren

Ekonomiassistent - Skåne
Skicka e-post marita.rosengren@spolarna.com

Lisa Tjärnvall Clarin

Marknad - Koncern
Skicka e-post lisa@spolarna.com

Martin Tjärnvall

Fordonsansvar samt VD Tjärnvall fastigheter AB
0706-12 54 41
Skicka e-post martin.tjarnvall@spolarna.com

Sigfrid Kratzer

Lager / Inköp / Verkstad
0761-76 66 70

Magnus Johansson

Lager
0709-10 08 0 1

Repipe Sverige AB

repipe.se
044-35 24 02
Skicka e-post info@repipe.se

Huvudkontor

Tueängsvägen 15
291 92 Kristianstad

info@spolarna.com

Kontor

Ögärdesvägen 8 C
433 30 Partille

goteborg@spolarna.com