Ring för bokning eller förfrågan

Ring oss för bokning och prisinformation. Är du privatperson och vill utnyttja ROT-avdraget på våra tjänster vill vi påminna om att du har din fastighetsbeteckning till hands.

Ellinore Håkansson

Transportledare Malmö/Lund
040-19 00 64 / 046-13 14 55
Skicka e-post ellinore.hakansson@spolarna.com

Martin Rosberg

Försäljningsansvarig
0720-50 62 63
Skicka e-post martin.rosberg@spolarna.com

Ola Nordström

Säljare
0766-00 29 64
Skicka e-post ola.nordstrom@spolarna.com

Daniel Olsson

Arbetsledare underhållsspolning Skåne/Blekinge
0733-16 12 12
Skicka e-post daniel.olsson@spolarna.com

Markus Andersson

Arbetsledare
0709-66 12 54
Skicka e-post markus.andersson@spolarna.com

Jenny Nilsson

Ansvarig transportledning
0707-14 37 72
Skicka e-post jenny.nilsson@spolarna.com

Susanne Axelsson

Transportledare Blekinge/Hässleholm
0455-61 92 90 / 0451-77 00 88
Skicka e-post susanne.axelsson@spolarna.com

Anki Thuresson

Transportledare Kristianstad
044-35 24 02
Skicka e-post anki.thuresson@spolarna.com

Linda Ek

Administration
044-35 24 02
Skicka e-post linda.ek@spolarna.com

Anna-Frida Post

Transportledare Göteborg / Ekonomi
031-12 90 00
Skicka e-post anna-frida.post@spolarna.com

Kalle Tjärnvall

Vd Spolarna och Repipe Sverige
0702-24 81 62
Skicka e-post kalle.tjarnvall@spolarna.com

Martin Tjärnvall

Lager, inköp, fordonsansvarig
0706-12 54 41
Skicka e-post martin.tjarnvall@spolarna.com

Pontus Igelström

Affärsområdeschef
0709-90 37 71
Skicka e-post pontus.igelstrom@spolarna.com

Lars Olof Tjärnvall

Administration
0454-120 60

Linda Rosengren

Ekonomichef (Tjänstledig)
0709-38 05 04
Skicka e-post linda.nilsson@spolarna.com

Lena Robertsson

Ekonomi/Lön
0703-22 37 79
Skicka e-post lena.robertsson@spolarna.com

Marita Rosengren

Ekonomiassistent - Skåne
Skicka e-post marita.rosengren@spolarna.com

Jonas Rosengren

Lager/Logistik
0730-65 05 37
Skicka e-post jonas.rosengren@spolarna.com

Martin Tjärnvall

LAGER, INKÖP, FORDONSANSVARIG
0706-12 54 41
Skicka e-post martin.tjarnvall@spolarna.com

Repipe Sverige AB - Personal

www.repipe.se/kontakt/
044-35 24 02
Skicka e-post info@repipe.se

Huvudkontor

Tueängsvägen 15
291 92 Kristianstad

info@spolarna.com

Filial Staffanstorp

Per Andersväg 1
245 61 Staffanstorp

Filial Malmö

Hanögatan 11
211 24 Malmö

Filial Helsingborg

Östanvindsgatan 19
254 75 Ödåkra

Filial Karlskrona

Blåportsgatan 15
371 42 Karlskrona

Kontor

Ögärdesvägen 8 C
433 30 Partille

goteborg@spolarna.com