Avloppsjour dygnet runt

Jour Skåne/Blekinge 044-35 24 02 | Jour Göteborg 031-12 90 00

VI HAR PROBLEM MED JOURNUMMRET, VI RINGER VI UPP DIG!

Tänk på att om du ringer från skyddat nummer kan vi tyvärr inte ringa tillbaka.

Vid bokning av underhållsspolning kan du ringa, maila eller fylla i formuläret som finns längst ner på sidan. Är du privatperson så ha gärna din fastighetsbeteckning till hands vid bokning. 

 

Ellinore Håkansson

Bokning/Transportledare, Malmö/Lund
040-19 00 64 / 046-13 14 55
Skicka e-post ellinore.hakansson@spolarna.com

Anki Thuresson

Bokning/Transportledare, Kristianstad
044-35 24 02
Skicka e-post anki.thuresson@spolarna.com

Susanne Axelsson

Bokning/transportledare, Blekinge/Hässleholm
0455-61 92 90 / 0451-77 00 88
Skicka e-post susanne.axelsson@spolarna.com

Hanna Berndtsson

Bokning/Transport
0707-14 37 72
Skicka e-post hanna.berndtsson@spolarna.com

Lidija Bogdanovic

Bokning/transportledare - Göteborg
0709-90 98 10
Skicka e-post lidija.bogdanovic@spolarna.com

Edit Ekström

Administratör - Göteborg
0723-87 38 20
Skicka e-post edit.ekstrom@spolarna.com

Anna-Frida Post

Föräldrarledig (Bokning/transportledare/ekonomi Göteborg)
031-12 90 00
Skicka e-post anna-frida.post@spolarna.com

Anders Ferrington

Försäljningschef Spolargruppen
0723 - 87 35 65
Skicka e-post anders.ferrington@repipe.se

Martin Rosberg

Säljare Nordvästra Skåne
0720-50 62 63
Skicka e-post martin.rosberg@spolarna.com

Ola Nordström

Säljare - Brf
0766-00 29 64
Skicka e-post ola.nordstrom@spolarna.com

Linda Ek

Tekniskt säljstöd
044-35 24 02
Skicka e-post linda.ek@spolarna.com

Daniel Olsson

Arbetsledare, Skåne/Blekinge
0733-16 12 12
Skicka e-post daniel.olsson@spolarna.com

Markus Andersson

Arbetsledare
0709-66 12 54
Skicka e-post markus.andersson@spolarna.com

Jörgen Hansson

Arbetsledare
0729-94 94 51
Skicka e-post jorgen.hansson@spolarna.com

Tony Berg

Arbetsledare - Göteborg
0709-38 57 90
Skicka e-post tony.berg@spolarna.com

Christoffer Holm

Säljare Göteborg
0768-44 34 45
Skicka e-post christoffer.holm@spolarna.com

Tobiaz Ekström

Säljare Göteborg
0702 - 59 10 82
Skicka e-post tobiaz.ekstrom@spolarna.com

Kalle Tjärnvall

Vd Spolarna och Repipe Sverige
0702-24 81 62
Skicka e-post kalle.tjarnvall@spolarna.com

Martin Tjärnvall

Lager/inköp/fordon, vd Tjärnvall Fastigheter AB
0706-12 54 41
Skicka e-post martin.tjarnvall@spolarna.com

Pontus Igelström

Affärsområdeschef
0709-90 37 71
Skicka e-post pontus.igelstrom@spolarna.com

Lars Olof Tjärnvall

Administration
0454-120 60

Cornelia Svensson

Ekonomichef - koncern
0709-79 87 78
Skicka e-post cornelia.svensson@repipe.se

Lena Robertsson

Ekonomi/Lön
0703-22 37 79
Skicka e-post lena.robertsson@spolarna.com

Marita Rosengren

Ekonomiassistent - Skåne
Skicka e-post marita.rosengren@spolarna.com

Lisa Tjärnvall Clarin

Marknad - Koncern
Skicka e-post lisa@spolarna.com

Martin Tjärnvall

LAGER, INKÖP, FORDONSANSVARIG
0706-12 54 41
Skicka e-post martin.tjarnvall@spolarna.com

Sigfrid Kratzer

Lager / Inköp / Verkstad
0761-76 66 70

Magnus Johansson

Lager
0709-10 08 0 1

Repipe Sverige och Repipe Kanaltätning

www.repipe.se
044-35 24 02
Skicka e-post info@repipe.se

Huvudkontor

Tueängsvägen 15
291 92 Kristianstad

info@spolarna.com

Kontor

Ögärdesvägen 8 C
433 30 Partille

goteborg@spolarna.com