Ring för bokning eller förfrågan

Ring oss för bokning och prisinformation. Är du privatperson och vill utnyttja ROT-avdraget på våra tjänster vill vi påminna om att du har din fastighetsbeteckning till hands. 

Ellinore Håkansson

Transportledare Malmö/Lund
044-19 00 64 / 046-13 14 55
Skicka e-post ella.hakansson@spolarna.com

Martin Rosberg

Säljare
0720-50 62 63
Skicka e-post martin.rosberg@spolarna.com

Johan Andersson

Försäljningschef Relining / Marknad
0701 - 48 49 50
Skicka e-post johan.andersson@spolarna.com

Lukas Nilsson

Säljare Spolning Skåne/Blekinge
0709-75 44 71
Skicka e-post lukas.nilsson@spolarna.com

Susanne Axelsson

Transportledare Blekinge/Hässleholm
0455-61 92 90 / 0451 - 77 00 88
Skicka e-post susanne.axelsson@spolarna.com

Anki Thuresson

Spolning Kristianstad
044-35 24 02
Skicka e-post anki.thuresson@spolarna.com

Linda Ek

Administration
044-35 24 02
Skicka e-post linda.ek@spolarna.com

Anna-Frida Post

Spolning Göteborg
031-12 90 00
Skicka e-post anna-frida.post@spolarna.com

Kalle Tjärnvall

Vd Spolarna och Repipe Sverige
044 - 23 92 15
Skicka e-post kalle.tjarnvall@spolarna.com

Martin Tjärnvall

Lager, inköp, fordonsansvarig
0706 - 12 54 41
Skicka e-post martin.tjarnvall@spolarna.com

Lars Olof Tjärnvall

Administration
0454 - 120 60

Linda Rosengren

Ekonomichef (Tjänstledig)
0709 - 38 05 04
Skicka e-post linda.nilsson@spolarna.com

Lena Robertsson

Ekonomi/Lön
0703-22 37 79
Skicka e-post lena.robertsson@spolarna.com

Marita Rosengren

Ekonomiassistent - Skåne
Skicka e-post marita.rosengren@spolarna.com

Jonas Rosengren

Lager/Logistik
0730-65 05 37
Skicka e-post jonas.rosengren@spolarna.com

Pontus Igelström

Affärsområdeschef
0709-90 37 71
Skicka e-post pontus.igelstrom@spolarna.com

Patric Johansson

Arbetsledare Skåne/Blekinge
0706-59 29 47
Skicka e-post patric.johansson@spolarna.com

Daniel Olsson

Underhållsspolning Skåne/Blekinge
0733-16 12 12
Skicka e-post daniel.olsson@spolarna.com

Repipe Sverige AB - Personal

www.repipe.se/kontakt/
044 - 35 24 02
Skicka e-post info@repipe.se

Huvudkontor

Tueängsvägen 15
291 92 Kristianstad

info@spolarna.com

Filial Staffanstorp

Per Andersväg 1
245 61 Staffanstorp

Filial Malmö

Hanögatan 11
211 24 Malmö

Filial Helsingborg

Östanvindsgatan 19
254 75 Ödåkra

Filial Karlskrona

Blåportsgatan 15
371 42 Karlskrona

Kontor

Tollestorpsvägen 2D
443 61 Stenkullen

goteborg@spolarna.com